NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
POZNAJ
OFERTĘ
Elastomery termoplastyczne
Dodatki do tworzyw
Tworzywa sztuczne
Maszyny
ODBIÓR ODPADÓW
BIURO KONSTRUKCYJNE
WYPRZEDAŻ
OFERTA
ROZDRABNIACZE
Rozdrabniacze charakteryzują się mocną konstrukcją szuflady dociskowej z dwiema prędkościami docisku, eliminującą ryzyko blokowania i zużywania wewnętrznych prowadnic. Kruszarka jednowałowa jest bardzo uniwersalna i może być używana do rozdrabniania wszelkiego rodzaju materiałów wsadowych, a zatem nadaje się do wielu aplikacji. Rotory o średnicy od 240 do 600 mm i szerokości w zakresie od 600 mm do 2500 mm są napędzane przez jedną lub dwie potężne przekładnie. Agregat hydrauliczny jest tak wbudowany w obudowę maszyny, aby zaoszczędzić przestrzeń i chronić go przed uszkodzeniem, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp lub demontaż w celu konserwacji. Standardowy rotor typu „V” posiada sprawdzoną konstrukcję noży i uchwytów noży, jak również zewnętrzne łożyska i hydrauliczną ramę sita. Kruszarki mogą być dostosowane do różnych zastosowań w opcji z chłodzeniem, ponadto dodatkowo wzmocnione rotory – dodatkowymi wysokościernymi napoinami i innymi opcjami zapobiegającymi zużyciu.
Zalety rozdrabniaczy jednowałowych:
• Układ napędowy zapewniający małą prędkość i duży moment obrotowy
• Mocny docisk wahadłowy
• Hydrauliczna regulacja prędkości
• Wał napędowy mocowany na śruby w celu łatwej wymiany
• Otwierana płyta dla zapewnienia łatwej wymiany noży tnących
• Wiele konstrukcji rotora z różnych materiałów
• Zmienny ruch szuflady
• Wiele sekcji rotora i ostrzy
Rozdrabniacze jednowałowe przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak recykling wewnętrzny i ogólny, obsługa odpadów elektronicznych i odpadów komunalnych. Materiałami wsadowymi mogą być wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne takie jak bryły, rury, folia, worki tkane, odpady elektroniczne np. kable i płytki drukowane, papier, drewno i inne materiały organiczne. W zależności od materiału wsadowego i następnego procesu, rozdrobniony materiał na frakcję określaną za pomocą użytego rozmiaru sita może być użyty bezpośrednio lub przejść do następnego etapu zmniejszenia rozmiaru np. w młynie serii GE.

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram