NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
EKOCHEM
SERWIS
dostępny 24h, 7 dni w tygodniu

ZAPEWNIAMY:
• 
Szybki czas reakcji
• 
Kilkunastu wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w serwisowaniu maszyn, w rozwiązaniach z dziedziny automatyki i przetwórstwa tworzyw sztucznych
• 
Kompleksowość działania: od diagnozy po naprawę, części zamienne i szkolenia

PRODUKTY:
Oferujemy szeroka game podzespołów do Wytłaczarek i Linii wytłaczających takie jak: układy plastyfikujące, przekładnie, motoreduktory, systemy grzewczo-chłodzące, serwonapedy, podzespoły do szaf sterowniczych oraz inne podzespoły i części wchodzące w skład wytłaczarek i linii wytłacząjacych.

USŁUGI:
Załadunek/Transport/Rozładunek
Zapewniamy kompleksowość dostaw naszych maszyn a także relokacja linii u klienta.

Przeglądy maszyn:
W okresie gwarancyjnym zapewniamy pełna opiekę nad maszyna poprzez zdalny dostęp do maszyn systemem Ethernet (dodatkowa opcja zakupowa). Wykonujemy regularne przeglądy maszyn i linii celem utrzymania linii w jak najlepszej kondycji, usunięcia bieżacych usterek i utrzymania pracy maszyny bez awarii.

Montaż maszyn:
Kupując nasza maszynę lub linie zapewniamy bezpłatny montaż u klienta. Uruchomimy również każda inna linie do wytłaczania europejskich oraz azjatyckich producentów.

Naprawa maszyn i urządzeń:
Wykonujemy naprawę zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Wykwalifikowany serwis podejmie się przeglądu oraz naprawy nie tylko maszyn naszej produkcji ale również innych producentów europejskich i azjatyckich.

Wsparcie techniczne:
Rozległa wiedza branżowa, a przede wszystkim długoletnie doświadczenie pozwalają na doradztwo techniczne i technologiczne z szerokiego zakresu zagadnień związanych z Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych.

OFERUJEMY:
• 
projekty linii technologicznych
• 
optymalizacje pracy pozwalające ograniczyć koszty eksploatacji
• 
dobór urządzen peryferyjnych, projektowanie zamkniętych systemów obiegu wody chłodzącej
• 
wizualizacje rozmieszczenia linii na hali
Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram