NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
POZNAJ
OFERTĘ
Elastomery termoplastyczne
Dodatki do tworzyw
Tworzywa sztuczne
Maszyny
ODBIÓR ODPADÓW
BIURO KONSTRUKCYJNE
WYPRZEDAŻ
OFERTA
MŁYNY TWORZYWA SZTUCZNE
W naszych młynach do tworzyw sztucznych stosujemy rotory z bardzo wydajną technologią cięcia podwójnymi nożami. Dostępne są młyny z różnymi typami rotora o długości w zakresie od 300 mm do 2000 mm i średnicy od 300 mm do 800 mm. Młyny wyposażone są w ręczne lub hydrauliczne system otwierania skrzyni, który ułatwia otwieranie w celu konserwacji komory cięcia, regulacji i mocowania noży, czyszczenia i wymiany sita. Seria posiada kosz zasypowy z nowo opracowanym materiałem wyciszającym, niezawodną technologię i izolację akustyczną.

Młyn wyposażony jest w przewymiarowane łożyska rotora, mocowania noży i wał rotora. Standardowe cięcie V tworzy wysokiej jakości przemiał o bardzo małej zawartości procentowej miału w materiale wyjściowym. Demontowalne trzecie ostrze stałe działa jako klin odgradzający i umożliwia maszynie szybkie dostosowanie do innego zastosowania. Inne standardowe właściwości obejmują łatwo wymienne płytki odporne na ścieranie w komorze cięcia, jak również łożyska zewnętrzne minimalizujące ryzyko zanieczyszczenia.
Zalety młynów do recyklingu tworzyw Ekochem
• Wygodna i szybka zewnętrzna regulacja noży
• Specjalnie zaprojektowana przegroda do wielu zastosowań maszyny
• Wiele konstrukcji rotora
• Sprawdzona konstrukcja obudowy maszyny
• Trwała i mocna spawana konstrukcja stalowa

Niezawodna technologia cięcia „V” nie tylko zachowuje wszystkie zalety oryginalnej technologii cięcia poprzecznego, ale również posiada nowe właściwości. Punkt cięcia jest tylko w miejscu, w którym ostrza przechodzą, a nie na całym ostrzu. Zapewnia to znacznie mniejszy hałas, mniej pyłu, wydłuża okres użytkowania oraz oszczędza energię. Technologia cięcia typu V kieruje materiały do środka rotora i rozwiązuje problemy takie jak spiętrzanie materiałów wewnątrz, wytwarzanie ciepła od pocierania i nadmierne tarcie o boczne ściany. Standardowa seria GE zawiera przenośnik i wyciąg.

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram