NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
POZNAJ
OFERTĘ
Elastomery termoplastyczne
Dodatki do tworzyw
Tworzywa sztuczne
Maszyny
ODBIÓR ODPADÓW
BIURO KONSTRUKCYJNE
WYPRZEDAŻ
OFERTA
LINIE DO REGRANULACJI TWORZYW
Linie do regranulacji projektowane i produkowane w całości przez naszą firmę na europejskich podzespołach. Wysokiej klasy wyposażenie z opcjami dodatkowymi. Linie ze sterowaniem cyfrowym ze sterownikiem i systemem operacyjnym Delta lub B&R. Solidna i trwała konstrukcja, w 100% zgodna z wymogami CE. Linie nowe, na gwarancji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ofercie typowe rozwiązania a także linie zaprojektowane według wymagań klienta zapewniając doradztwo i wsparcie techniczne w szerokim zakresie optymalizacji parametrów linii.

ECO
Linie dla Klientów, którzy oczekują określonych wydajności produkcyjnych, ale dysponują ograniczonym budżetem. W skład linii wchodzą wszystkie niezbędne elementy składowe linii, takie jak: taśmociąg, aglomerator, wytłaczarka z odgazowaniem grawitacyjnym, z głowicą na docisk pneumatyczny oraz stół wibrująco-suszący. Sterowanie analogowe.
STANDARD
Linia wyposażona jest dodatkowo w detektor metalu na taśmociągu, odgazowania próżniowe, wysokowydajną wirówkę o wysokiej sprawności suszenia granulatu, zamknięty system obiegu wody chłodzącej. Sterowanie podobnie jak i w poprzedniej opcji, odbywa się analogowo.
PREMIUM
W tej opcji Klient otrzymuje zaawansowaną technologicznie linię do regranulacji folii. W skład której wchodzą dodatkowe elementy takie jak zamknięty system obiegu wody wyposażony w wymiennik ciepła, wysokowydajną wirówkę oraz stół klasyfikujący w celu skalibrowania granulatu, ponadto czujniki i lampy sygnalizacyjne wspomagające pracę operatora. Sterowanie z cyfrowymi regulatorami temperatury, z wizualizacją procesu z zastosowaniem programowalnych sterowników PLC ustalane indywidualnie z klientem. Dodatkowo klient otrzymuje zdalne wsparcie serwisowe poprzez system Ethernet.

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram