NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
WW EKOCHEM
Świętowaliśmy!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia firma WW EKOCHEM świętowała swoje 20 lecie istnienia na rynku.

Na uroczystości spotkali się nie tylko obecni, ale też byli pracownicy firmy, współpracownicy i partnerzy biznesowi. Była to fantastyczna okazja do wspomnień, podsumowań ale przede wszystkim snucia planów na kolejne 20 lat.

WW Ekochem przez te 20 lat bardzo się rozwinął, z jednoosobowej działalności urósł do blisko 70 osobowego przedsiębiorstwa, którego marka rozpoznawana jest w branży nie tylko w kraju ale i zagranicą. Ten sukcesywny rozwój nie został zakłócony nawet przez pożar, który dotknął firmę w 2018 roku.

Piotr Wróblewski, założyciel firmy,  podczas gali wręczył nagrody najbardziej zasłużonym i lojalnym pracownikom firmy oraz naszym partnerom.

- Cieszę się bardzo, że mogliśmy poświęcić ten wieczór na docenienie wsparcia i pracy naszych pracowników i partnerów. Liczę, że razem z nami będą oni odważnie patrzeć w przyszłość i realizować ambitne plany jakie sobie stawiamy - podsumowuje uroczystość Piotr Wróblewski.

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram