NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
WW EKOCHEM
Mamy to ! certyfikat TÜV ! na proces produkcyjny

Bezpieczeństwo na każdym etapie procesu produkcyjnego oraz wysoka jakość wytwarzanych przez nas produktów, to dwa kluczowe aspekty, które przyświecają nam w naszej działalności. Zwieńczeniem naszej pracy jest przyznany nam certyfikat  TÜV na proces technologiczny produkcji linii do granulacji AGGLO LRA.

 Otrzymaliśmy również wpis do internetowej bazy danych certyfikatów Certipedia - baza danych certyfikatów TÜV Rheinland. Poprzez zeskanowanie kodu QR nasi klienci mogą w każdej chwili w prosty i szybki sposób uzyskać informacje o certyfikowanych produktach.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten proces i wspierającym naszą misję. Jest to dla nas kolejny rozdział w naszym dążeniu do udoskonalania naszych produktów. Certyfikat jest kamieniem milowym który pozwala nam patrzeć z optymizmem w przyszłość i być częścią rozwoju nowoczesnego przedsiębiorstwa. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i osiągnięcia.

Praca zespołowa! #Bezpieczeństwo #JakośćProdukcji #Certipedia #Rozwój#TUV#Konkurencyjność

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram