NASZE PRODUKTY
TO TWÓJ SUKCES
Zbuduj swoją przyszłość z WW EKOCHEM
Sprawdź naszą ofertę
WW EKOCHEM
20 lat działalności firmy WW EKOCHEM!

 

1 grudzień to dla firmy ważna data. Dokładnie tego dnia mija 20 lat odkąd istniejemy na rynku!

Jubileusz ten to okazja do wspomnień i podsumowania dwóch dekad funkcjonowania spółki.

Przez ten czas przeszliśmy długą drogę od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych oraz elastomerów termoplastycznych TPE.

Był to czas ciężkiej pracy i zdobywania cennych doświadczeń. Droga do miejsca, w którym przedsiębiorstwo znajduje się dzisiaj nie zawsze była prosta do pokonania, lecz teraz tym bardziej jesteśmy wdzięczni i cieszymy się z naszych osiągnięć. Staliśmy się partnerem godnym zaufania, rozumiejącym i odpowiadającym na potrzeby naszych Klientów.

Naszym najważniejszym kapitałem są jednak pracownicy – obecnie firma zatrudnia blisko 70 osób. To oni swoją codzienną pracą dbają o to, by zapewnić Klientom najwyższą jakość obsługi.

Z okazji jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom, Dostawcom oraz Klientom za minione dwie dekady udanej współpracy. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas wszystkich również przepełnione sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym zapałem do dalszego rozwoju.

Dziękujemy za te 20 lat!

 

Głogowo, ul. Akacjowa 1, 87-123 Dobrzejewice
NIP: 879-266-69-18, BDO 000026444
email: biuro@wwekochem.com
tel: 56 6744500
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram