Kontakt

Dział Maszyn

Kierownik: Monika Lis

tel. 56 674 45 17, kom. 600 074 355

mail: m.lis@wwekochem.com,
 

Handlowiec: Maciej Strzelewicz


Województwa: Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie, Dolnośląskie , Opolskie

tel 571 243 687

mail: m.strzelewicz@wwekochem.com

 

Handlowiec: Szymon Ostrowski


Województwa: Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Śląskie, Małopolskie, Warmińsko- Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie

tel. 56 674 45 18, kom 503 914 200

mail: s.ostrowski@wwekochem.com

 

Konstruktor: Artur Szarszewski

tel 56 674 45 20, kom 728 851 836

mail: a.szarszewski@wwekochem.com

 

Serwis maszyn: Arkadiusz Nowiński

tel. 56 674 45 21, kom 509 961 244

mail: a.nowinski@wwekochem.com

mail: serwis@wwekochem.com
 

 

Dział Produkcji:

Kierownik: Piotr Szelangiewicz

tel. 56 674 45 14, kom. 728 851 838

mail: p.szelangiewicz@wwekochem.com

Dział Tworzyw:

Handlowiec: Maria Bohdziewicz – Sikorska

tel. 56 674 45 15, kom. 571 243 686

mail: m.sikorska@wwekochem.com

 

Zaopatrzeniowiec: Dominik Striewski

tel. 56 674 45 14, kom. 504 423 901

mail: d.striewski@wwekochem.com

 

Zaopatrzeniowiec: Edyta Markiewicz

tel. 56 674 45 05, kom. 666 819 091

mail: e.markiewicz@wwekochem.com

 

Laboratorium:

Kierownik: Łukasz Wróblewski

tel. 56 674 45 23, kom. 505 954 100

mail: l.wroblewski@wwekochem.com

 

Księgowość:

Dorota Przygodzka

tel. 56 674 45 19 kom. 507156008

mail: d.przygodzka@wwekochem.com

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.