NASZE CERTYFIKATY

 • Export Leaderzy Targów Plastpol 2019

  Podczas uroczystej gali towarzyszącej Targom PLASTPOL 2019, przedstawiciele redakcji portalu IndustryStock.pl wręczyli nagrody EXPORT LEADER trzem wystawcom targów wyróżnionym za znaczące dokonania eksportowe oraz nowatorski wizerunek online. Wśród wąskiego grona nagrodzonych znalazła się firma WW EKOCHEM.

  IndustryStock.pl to renomowana, uznana w świecie platforma internetowa, której misją jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych przedsiębiorstw (producentów, dystrybutorów i usługodawców działających we wszystkich segmentach gospodarki) oraz ułatwienie zainteresowanym firmom nawiązania kontaktów handlowych i kooperacyjnych w skali globalnej.

 • Targi Plastopl 2019

  Drugi dzień Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2019 upłynął pod znakiem nagród. Nasza firma otrzymała wyróżnienie za system granulacji w płaszczu wodnym RW-400.

  W czerwcowym wydaniu PlastNews można będzie przeczytać obszerną relację z targów Plastpol, w tym przegląd nagrodzonych i wyróżnionych produktów.

   

 • Gazele Biznesu 2016

  Z przyjemnością informujemy, że firma WW EKOCHEM została wyróżniona zaszczytnym mianem „Gazeli Biznesu 2016”. Nasza pozycja w województwie kujawsko - pomorskim to 50 miejsce (na 252 firmy) oraz 1 004 miejsce na 4 386 firm z grona wszystkich Laureatów. Ranking został przeprowadzony przez dziennik "Puls Biznesu" oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. "Gazelami Biznesu" zostają dynamicznie rozwijające się przesiębiorstwa wykazujące niski wskaźnik ryzyka oraz wysoki wzrost sprzedaży i zysku.

 • Złoty Płatnik 2017

  WW EKOCHEM znalazła się w elitarnym gronie i otrzymała Certyfikat Złotego Płatnika 2017 za wzorową terminowość dokonywanych płatności. Aby otrzymać ten tytuł należy spełnić rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego Programu Analiz Należności. Ranking przeprowadziła firma EULER HERMES. Światowy lider ubezpieczeń należności wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI). Średni wskaźnik moralności płatniczej w Polsce w 2017 roku wyniósł 58 punktów, zaś wynik WW EKOCHEM to 96 punktów.

  WW EKOCHEM rzetelnie i terminowo spłaca wszystkie swoje należności.

 • ISO 9001

  Z przyjemnością informujemy, że na podstawie przeprowadzonego audytu, SGS POLSKA Sp. z o.o. potwierdziła spełnienie przez naszą firmę wymagań normy ISO 9001:2015 w zakresie „Recycling, przetwórstwo i sprzedaż tworzyw sztucznych. Projektowanie, produkcja i serwis maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych". Wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z tą normą pomaga nam w monitorowaniu jakości procesów produkcyjnych, optymalizacji kosztów oraz zwiększeniu zadowolenia naszych klientów.

 • Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA

  Pragniemy poinformować, iż firma WW EKOCHEM otrzymała certyfikat "PRZEJRZYSTA FIRMA".

Najnowsza oferta

 • 29/01/2020

  Świętowaliśmy!

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia firma WW EKOCHEM świętowała swoje 20 lecie istnienia na rynku. Na uroczystości spotkali się nie tylko o...

  Dowiedz się więcej
 • 23/12/2019

  20 lat działalności firmy WW EKOCHEM!

  1 grudzień to dla firmy ważna data. Dokładnie tego dnia mija 20 lat odkąd istniejemy na rynku! Jubileusz ten to okazja do wspomnień i podsumowan...

  Dowiedz się więcej
 • 19/12/2019

  Targi K 2019 - byliśmy tam!

  17 hal, 3300 wystawców, blisko 225 000 odwiedzających ze 168 krajów i 8 długich dni spotkań – tak wyglądały targi K 2019 w te...

  Dowiedz się więcej