Współpraca

Przez wiele lat zakres działalności przedsiębiorstwa WW Ekochem obejmował jedynie dystrybucję surowców do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Był to głównie granulat PVC w formie pierwotnej. Rozpoczęto współpracę z Atofina GmbHw Niemczech, później ARKEMA - producentem najwyższej jakości tworzyw sztucznych, w tym PVC.

Wieloletnia współpraca z Arkemą zaowocowała nawiązaniem współpracy z największymi przetwórcami PVC w Polsce. Z efektów tej współpracy i doświadczeń w przetwórstwie PVC nasza firma czerpie do dziś. Dalsza praca i aktywne kreowanie rzeczywistości Przedsiębiorstwa WW Ekochem działającego w obliczu dynamicznie rozwijającego się otoczenia gospodarczego, miało na celu sprostanie zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.

Wieloletnia współpraca ze znanymi producentami tworzyw sztucznych jak wspomniane ARKEMA, WELLMAN,EASTMAN, DuPoint, INVISTA, PLASTICO TRADING, RESIL Belgium, pozwoliły nam na gromadzenie praktycznej wiedzy do dalszej pracy dla jeszcze lepszego zrozumienia potrzeb klientów.

Efektem wieloletniej współpracy z przetwórcami tworzyw było poszerzenie działalności naszej firmy o recykling tworzyw sztucznych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie odbioru odpadów produkcyjnych z wielu światowych koncernów między innymi z branży AGD, oponiarskiej, okiennej, opakowaniowej, medycznej i innych.

Obecnie prócz PVC w formie proszku SPVC i granulatów miękkich uznanych Europejskich producentów oferujemy szeroką gamę recyklatów w formie końcówek granulatów, regranulatów, przemiałów, proszków takich tworzyw jak: ABS, ASA, EVA, PA, PC, PE, PET, PMMA, PP, PS, PVC, TPE.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowe urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom znajdując zawsze kompromis pomiędzy ceną i możliwościami dostawy.

Oferujemy wysokiej jakości Automatyczne maszyny do wytłaczania z rozdmuchem do produkcji opakowań / butelek z materiałów: HDPE, PP, PVC, COEX.

Ponadto oferujemy wytłaczarki jednoślimakowe - o średnicy ślimaka od 20mm do 150 mm, wydajności tłoczenia (w zależności od przetwarzanegomateriału) od 35 do 900 kg / godz., L/D 25-38 oraz dwuślimakowe -równoległe lub stożkowe (konikalne) - do produkcji rur, płyt, profili z PVC w postaci dry-blendu. Linie do wytłaczania rur PVC, PE, PPR, PEX.Linie do produkcji profili - urządzenia wysokowydajne od 150 - 450 kg /godz. Do produkcji wielokanałowych profili okiennych, kanałów elektroinstalacyjnych z PVC na wytłaczarkach dwuślimakowych. Linie dogranulacji - możliwe na wytłaczarkach jedno- i dwuślimakowych, zodgazowaniem lub bez, z cięciem przy głowicy lub „na makaron”, z wymiennikiem sit ręcznym lub hydraulicznym. Linie te są konstruowane pod konkretne zapytanie i potrzeby klienta. Możecie Państwo zamiast kompletnych linii produkcyjnych zakupić poszczególne urządzenia peryferyjne potrzebne do Państwa produkcji. Są to urządzenia z własnym sterowaniem, które w każdym momencie można „wpiąć” do linii produkcyjnej.

Różnorodny asortyment produktów, jak również duża elastyczność przy ich wytwarzaniu, sprawdzone metody produkcji,rozległa wiedza technologiczna a przede wszystkim długoletnie doświadczenie, stwarzają możliwości sprostania indywidualnym wymogom stawianym przez klienta.

Zawsze służymy pomocą i doradztwem technicznym. Zapytania opracowujemy na podstawie wzorów lub dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta.

Wszystkie produkty w naszym rozległym standardowym asortymencie, jak również te, wykonywane zgodnie z życzeniem klienta, spełniają funkcjonalne i jakościowe wymogi oferowane przez obecny rynek tej branży.

To oznacza, że kontrola jakości odbywa się zgodnie z obowiązującymi dyrektywami ISO 9001  ; ISO 14001

To daje gwarancje oferowania stałej jakości naszych produktów.

Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca naszego zespołu pracowników, którzy wytrwale dążą do zapewnienia naszym klientom usługo wysokiej jakości.

Jesteśmy elastyczną firmą, otwartą na każdy rodzaj współpracy z zakresu naszej działalności jak również na nowatorskie przedsięwzięcia.

Każda z prowadzonych przez nas działalności jest dochodowa.Działalności te wzajemnie się uzupełniają. Powodują większą konkurencyjność na rynku, a przez wdrożoną dywersyfikację źródeł przychodów, na długi czas zapewniona jest stabilizacja ich poziomu.Mamy przez to też zdolność wdrażania nowych i kosztownych inwestycji.Nie zakończyliśmy budowy naszego przedsiębiorstwa, a oczekiwany rozwój będziemy opierać na najlepszych. Na ARKEMA GmbH, INVISTA Resins i innych z którymi szczycimy się realizowaną współpracą.


Dalsze informacje możecie Państwo uzyskać pod adresem e-mail: biuro@wwekochem.com i numerem telefonu: (0-56) 674-20-05