Surowce

Tworzywa przewodzące

Firma WW Ekochem oferuje szeroki wybór tworzyw przewodzących prąd elektryczny o właściwościach antystatycznych. Produkty firmy WW Ekochem znajdują zastosowanie w przemyśle górniczym,  komputerowym, motoryzacyjnym oraz AGD.

więcej

Dodatki do tworzyw

Absorber wilgoci produkowany przez firmę WW Ekochem to dodatek modyfikujący w postaci granulatu pochłaniającego wilgoć z tworzywa (dessicant). Substancja czynna w nim zawarta (tlenek wapnia) reaguje bezpośrednio w czasie procesu plastyfikacji.

więcej

Przemiały i regranulaty

Specjalizujemy się w recyklingu odpadów tworzyw sztucznych pochodzących z procesu produkcji i w tym zakresie współpracujemy z wieloma firmami na rynku krajowym i zagranicznym, co pozwoliło nam na utworzenie bogatej oferty  przemiałów i regranulatów.

więcej
No images

Elastomery termoplastyczne

Opis kategorii

więcej
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.