Oferta

No images

Odbiór odpadów

Już od 15 lat zajmujemy się recyclingiem tworzyw sztucznych. Współpracujemy z podmiotami w kraju jak i zza granicą. Przez ten czas znacząco wzrosła jakość świadczonych przez nas usług. Doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy pozwalają na efektywną współpracę z naszymi dostawcami jak i końcowymi odbiorcami. 

więcej

Usługi

Oferujemy usługi w zakresie mielenia i regranulacji z powierzonych tworzyw sztucznych. Nasza oferta skierowana jest do firm, które podczas swojej podstawowej działalności wytwarzają odpady z tworzyw sztucznych, które następnie są odsprzedawane lub oddawane za przysłowiowy grosz, a przecież wiele odpadów można ponownie wykorzystać w produkcji co przyczynia się do ochrony środowiska, a także pozwala na znaczne obniżenie kosztów ! 

więcej
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.