Przedsiębiorstwo WW EKOCHEM

WWEkochem od 1998 roku prowadzi kompleksową działalność na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych. Współpracując z wieloma światowymi koncernami z branży m.in. AGD, oponiarskiej, techniki okiennej, opakowaniowej i medycznej specjalizujemy się w:

Regranulacji materiałów własnych i powierzonych, compoundingu różnego typu granulatów, handlu granulatami, regranulatami, przemiałami i odpadami przemysłowymi, skupie odpadów produkcyjnych tworzyw sztucznych.

Kilkunastoletnia współpraca z przetwórcami tworzyw sztucznych z różnych branż i poznanie potrzeb spowodowało poszerzenie działalności WW EKOCHEM o compounding.

Zastosowanie tworzyw w aplikacjach wcześniej zarezerwowanych dla innych materiałów, spowodował wzrost zapotrzebowania na materiały modyfikowane.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozległą gamę blendów polimerowych o różnorodnych właściwościach. Stosujemy indywidualnie dobierany compounding polimerów, a blendy dobieramy zarówno pod kątem wymaganych parametrów jak i przyszłego jego zastosowania. Dzięki starannemu doborowi modyfikatorów oraz składników mieszanek dopasowujemy się do stawianych nam wymogów.

W przypadku zapotrzebowania na tworzywo o specjalistycznych właściwościach służymy pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Świadczymy również usługi w zakresie mielenia odpadów produkcyjnych oraz regranulacji. Posiadamy pozwolenia różnych szczebli administracyjnych na odbiór, magazynowanie i odzysk odpadów poprodukcyjnych.

Wystawiamy odpowiednie dokumenty tj. kartę przekazania odpadów, potwierdzenie recyclingu i gwarantujemy terminowe płatności.

Skontaktuj się z nami