NASZE CERTYFIKATY

 • Export Leaderzy Targów Plastpol 2019

  Podczas uroczystej gali towarzyszącej Targom PLASTPOL 2019  przedstawiciele redakcji portalu IndustryStock.pl wręczyli nagrody EXPORT LEADER trzem wystawcom targów wyróżnionym za znaczące dokonania eksportowe oraz nowatorski wizerunek online. Dyplomy odebrali przedstawiciele firm WW Ekochem Sp. z o. o. Sp. K., Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o. o. oraz Dacpol Sp. z o. o.

  IndustryStock.pl to renomowana, uznana w świecie platforma internetowa, której misją jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych przedsiębiorstw (producentów, dystrybutorów i usługodawców działających we wszystkich segmentach gospodarki) oraz ułatwienie zainteresowanym firmom nawiązania kontaktów handlowych i kooperacyjnych w skali globalnej.

 • Targi Plastopl 2019

  Drugi dzień Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2019 upłynął pod znakiem nagród. Nasza firma otrzymała wyróżnienie za system granulacji w płaszczu wodnym RW-400.

  W czerwcowym wydaniu PlastNews można będzie przeczytać obszerną relację z targów Plastpol, a przede wszystkim przegląd nagrodzonych i wyróżnionych produktów.

 • Gazele Biznesu 2016

  Z przyjemnością informujemy, że firma WW EKOCHEM została wyróżniona zaszczytnym mianem „Gazeli Biznesu 2016”. Nasza pozycja w województwie kujawsko - pomorskim to 50 miejsce (na 252 firmy) oraz 1 004 miejsce na 4 386 firm z grona wszystkich Laureatów. Ranking został przeprowadzony przez dziennik \"Puls Biznesu\" oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. \"Gazelami Biznesu\" zostają dynamicznie rozwijające się przesiębiorstwa wykazujące niski wskaźnik ryzyka oraz wysoki wzrost sprzedaży i zysku.

 • Złoty Płatnik 2017

  WW EKOCHEM znalazła się w elitarnym gronie i otrzymała Certfikat Złotego Płatnika 2017 za wzorową terminowość dokonywanych płatności. Aby otrzymać ten tytuł należy spełnić rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego Programu Analiz Należności. Ranking przeprowadziła firma EURES HERMES - światowy lider w ubezpieczeń należności wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI). Średni wskaźnik moralności płatniczej w Polsce w 2017 roku wyniósł 58 punktów, zaś wynik WW EKOCHEM to 96 punktów. WW EKOCHEM rzetelnie i terminowo dokonuje wszystkie zobowiązania płatnicze.

 • ISO 9001

  Z przyjemnością informujemy na podstawie przeprowadzonego audytu SGS POLSKA Sp. z o.o. potwierdziła spełnienie przez naszą firmę wymagań normy ISO 9001:2015 w zakresie „Recycling, przetwórstwo i sprzedaż tworzyw sztucznych. Projektowanie, produkcja i serwis maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych". Wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z tą normą pomaga nam w monitorowaniu jakości procesów produkcyjnych, optymalizacji kosztów oraz zwiększeniu zadowolenia naszych klientów.

 • Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA

  Pragniemy poinformować, iż firma WW EKOCHEM otrzymała certyfikat \"PRZEJRZYSTA FIRMA\"

Najnowsza oferta

 • 25/06/2019

  Export Leaderzy Targów Plastpol 2019

  Podczas uroczystej gali towarzyszącej Targom PLASTPOL 2019  przedstawiciele redakcji portalu IndustryStock.pl wręczyli nagrody EXPORT LEADER tr...

  Dowiedz się więcej
 • 15/06/2019

  WW Ekochem na targach PLASTPOL 2019

  W dniach od 28 do 31 maja odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, które odbyły się po raz 23. Jes...

  Dowiedz się więcej
 • 26/04/2019

  Zapytanie ofertowe w trybie zasady konkurencyjności:

  Zapytanie ofertowe w trybie zasady konkurencyjności:  WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. k. w związku z realizacją przedsięwzięcia pn. „Opraco...

  Dowiedz się więcej