Certyfikaty

ISO 9001

 

Z przyjemnością informujemy na podstawie przeprowadzonego audytu SGS POLSKA Sp. z o.o. potwierdziła spełnienie przez naszą firmę wymagań normy ISO 9001:2008 w zakresie „Recycling, przetwórstwo i sprzedaż tworzyw sztucznych. Projektowanie, produkcja i serwis maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z tą normą pomaga nam w monitorowaniu jakości procesów produkcyjnych, optymalizacji kosztów oraz zwiększeniu zadowolenia naszych klientów.

 

 

 

 

 

Polityki jakości ISO

 

 

 

 

 

Wyróżnienie- PLASTPOL 2012

Pragniemy poinformować iż firma WW EKOCHEM otrzymała wyróżnienie za orginalny i nowoczesny sposób aranżacji stoiska targowego na targach PLASTPOL 2012

 

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Informujemy, iż nasza firma otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2009.

Wiarygodność i stabilność firmy zostały ocenione na podstawie m.in. wskaźników finansowych oraz analizy moralności płatniczej. 

Wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet dostarcza wiedzę i usługi niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych, badając wiarygodność firm, D&B oferuje szereg narzędzi, pozwalających na zwiększenie ich rentowności oraz zminimalizowanie ryzyka w obrocie gospodarczym, produkty i usługi D&B pomagają w zbudowaniu, opartej na rzetelnej informacji strategii, uzyskaniu przewagi konkurencyjnej oraz przekształceniu firmy w sprawne, zorientowane na klientów i bardziej zyskowne przedsiębiorstwo; D&B dostarcza także informacje niezbędne do podejmowania decyzji z zakresu zarządzania ryzykiem kredytowym oraz sprzedaży i marketingu.

 

 

Certyfikat "PRZEJRZYSTA FIRMA"

Pragniemy poinformować, iż firma WW EKOCHEM otrzymała certyfikat "PRZEJRZYSTA FIRMA"

 

 

Złota Setka Pomorza i Kujaw

W XIII edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw w kategorii rentowności nasza firma uzyskała siódme miejsce oraz w kategorii dynamiki wzrostu przychodów trzydzieste pierwsze miejsce.

 

 

 

Złoty Płatnik 2015

WW EKOCHEM znalazła się w elitarnym gronie i otrzymała Certfikat Złotego Płatnika 2015 za wzorową terminowość dokonywanych płatności. Aby otrzymać ten tytuł należy spełnić rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego Programu Analiz Należności. Ranking przeprowadziła firma EURES HERMES - światowy lider w ubezpieczeń należności wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI). Średni wskaźnik moralności płatniczej w Polsce w 2015 roku wyniósł 58 punktów, zaś wynik WW EKOCHEM to 96 punktów. WW EKOCHEM rzetelnie i terminowo dokonuje wszystkie zobowiązania płatnicze.

 

Gazele Biznesu 2016

Z przyjemnością informujemy, że firma WW EKOCHEM została wyróżniona zaszczytnym mianem „Gazeli Biznesu 2016”. Nasza pozycja w województwie kujawsko - pomorskim to 50 miejsce (na 252 firmy) oraz 1 004 miejsce na 4 386 firm z grona wszystkich Laureatów. Ranking został przeprowadzony przez dziennik "Puls Biznesu" oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. "Gazelami Biznesu" zostają dynamicznie rozwijające się przesiębiorstwa wykazujące niski wskaźnik ryzyka oraz wysoki wzrost sprzedaży i zysku.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.